PÁR DOBRÝCH DÔVODOV, PREČO PREDÁVAŤ BEZ REALITKY

  • 1. február 2018
  • Štefan Čarnoký

My makléri sa často stretávame s klientami, ktorí nás žiadajú o pomoc vo chvíli, kedy sa im nedarí predať nehnuteľnosť ...

My makléri sa často stretávame s klientami, ktorí nás žiadajú o pomoc vo chvíli, kedy sa im nedarí predať nehnuteľnosť bez realitky. Mrzí nás to, pretože keby nás o pomoc požiadali skôr, ušetrili by čas, nervy a hlavne peniaze. Aj keď si pôvodne myslia pravý opak.

 

Preto vám tu ponúkam pár „dobrých“ dôvodov, prečo predávať bez realitky.

 

- Keď vašu nehnuteľnosť inzeruje profesionálny maklér, osloví o pár stoviek tisíc ľudí viac, než Vy. Naša inzercia je mnohonásobne rozsiahlejšia, ako tá od súkromnej osoby. Teda, máme o pár tisíc % väčšiu pravdepodobnosť, že tú Vašu nehnuteľnosť predáme za vyššiu cenu.

 

- Nehľadiac na to, že keď ponúka nehnuteľnosť priamo majiteľ, kontaktujú ho výhradne realitné kancelárie. Rozhodne nie skutoční vážni záujemcovia. - Keď maklérovi zavolá klient, tak ten si ho pochopiteľne preverí. Nie je to podvodník? Nie je to zlodej, podvodník na vykrádanie nehnuteľností a podobne? Tých sa na stránkach pre inzerciu bez RK (Realitnej kancelárie) pohybuje až až. Veď im „zákazník“ predloží kontakt i s fotodokumentáciou, ochotne pozve ďalej a ešte odpovie na všetko, čo sa zlodej opýta. Keď si inzerát podáte sami, na preverovanie za dverami vašej nehnuteľnosti už je trochu neskoro.

 

- Vážne máte čas na to v podstate nonstop odpovedať na otázky, emaily a viesť strategicky správne vyjednávanie so všetkými, čo sa vám ozvú?

 

- A naozaj viete presne, čo všetko je potrebné zariadiť pri bezpečnom predaji?

 

- Na základe čoho ste stanovili predajnú cenu? Podľa toho, za koľko by sa Vám páčilo predať? Alebo Vám nejaký odborník stanovil skutočnú tržnú cenu a nie nezmysel? Či už smerom dole, alebo hore.

 

- A naviac, pokiaľ si zvolíte „obyčajného“ právnika, ktorý nemá skúsenosti s nehnuteľnostnou problematikou, zaplatíte za jeho služby stovky a stovky a ešte si nemôžete byť istý dobre odvedenou prácou. My spolupracujeme s tými skúsenými v danom obore a máme výhodné zmluvné ceny. Môj vzácny klient, pokiaľ chcete osloviť s predajom tak o 1 000% menej potenciálnych klientov, chcete riskovať, že Vám niekto vykradne nehnuteľnosť, či máte chuť robiť prehliadky a jednať s klientami, kedykoľvek oni potrebujú, keď chcete, aby Vás to stálo všetko väčšie nervy a peniaze a ste si istý, že to zaobstaráte právne správne, potom hurá do toho. V opačnom prípade sa na mňa obráťte včas. Rád vám predstavím, čo všetko pre Vás viem urobiť. Je toho veľa.

 

MOHOL BY SOM VÁM BYŤ PRI TAKEJTO REALITNEJ TRANSAKCII NEJAKO UŽITOČNÝ ?

 

A PREČO PRÁVE JA BY SOM VÁM MOHOL BYŤ UŽITOČNÝ ?

 

Mám za sebou 12 ročné skúsenosti s predajom nehnuteľnosti a viac ako 200 spokojných zákazníkov

 

NEVÁHAJTE MA KONTAKTOVAŤ